Polska, ort, 1618

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 21:14:20
Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 21:14:20
370192
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, odmiana z łapą niedźwiedzia, na końcu napisu na awersie kropka
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin G18-I-5

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 361