Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:05:40

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:05:40
369650
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Fryderyk Wilhelm (1847–1866), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1855, Kassel
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.95 g, uszkodzenia na obrzeżu, patyna
Literatura: AKS 60, Davenport 695, Thun 188

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 156