Polska, denar, bez daty (ok. 1120–ok. 1136)

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:49:20

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:49:20
370170
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, bez daty (ok. 1120–ok. 1136), Aw: Rycerz przebijający włócznią łeb smoka; Rw: W potrójnej obwódce krzyż z ramionami zakończonymi kulkami, w każdym kącie po gwieździe
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.54 g, patyna
Literatura: Frynas P.6.5, Kop. 44 (R2), Str. 39c, Such. XI/XII w. XIV

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 229