Polska, żeton upamiętniający powstanie w roku 1766 Mennicy w Warszawie

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:51:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:51:20
370068
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), żeton upamiętniający powstanie w roku 1766 Mennicy w Warszawie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 5.07 g, lekko czyszczony, patyna

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 90