Polska, medal na pamiątkę udostępnienia Zamku Królewskiego zwiedzającym, 1979

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:50:40

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:50:40
370242
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal na pamiątkę udostępnienia Zamku Królewskiego zwiedzającym, 1979, Aw: Widok Zamku Królewskiego z Kolumną Zygmunta, ZAMEK KRÓLEWSKI UDOSTĘPNIONY SPOŁECZEŃSTWU / W XXXV ROCZNICĘ PRL - 22•VII•1979, Rw: PRZYRZEKAMY CI, / NA GRUZY TWYCH / NAJPIĘKNIEJSZYCH DLA NAS / GMACHÓW, ŻE WYSIŁKIEM, NA / JAKI TYLKO ZDOŁA SIĘ ZDOBYĆ / NARÓD, WZNIESIEMY POMNIK / GODNY TWOJEJ / SŁAWY DZIEJOWEJ, / WARSZAWO!, Obrzeże: Punca srebra i punca S-23
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 50.5 mm, 39.30 g

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 37