Polska, medal Klubu Numizmatyków, 1970

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:50:20

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:50:20
370244
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Klubu Numizmatyków, 1970, Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralnej w Warszawie (w którym działał po wojnie Klub Numizmatyków), AMOR NUMMORUM NOS UNIT / STOŁECZNY DOM KULTURY / KLUB NUMIZMATYKÓW / ROK ZAŁ. 1967; Rw: Panorama warszawskiego Starego Miasta od strony Pragi, u góry Syrenka i wstęga z napisem VARSOVIA, u dołu MCMLXX, Obrzeże: Punca srebra "4", nieczytelna punca producenta oraz numer 186
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 45.0 x 60.8 mm, 51.08 g, patyna

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 28