Polska, plakieta - Józef Piłsudski, 1931

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:49:00

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:49:00
370247
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), plakieta - Józef Piłsudski, 1931, Popiersie w bluzie brygadiera w lewo, na popiersiu 1931, niżej JÓZEF PIŁSUDSKI, plakieta wzorowana na plakiecie projektu Józefa Aumillera, emitowanej przez Mennicę Państwową
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 58.1 x 86.4 mm, 165.92 g

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 56