Polska, marszałek Józef Piłsudski, 1931

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:48:20

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:48:20
370245
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), marszałek Józef Piłsudski, 1931, Warszawa, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI / VRODZONY NA ZIEMI WILEŃSKIEJ, ZESŁANY NA SYBIR / W 19-TYM R. ŻYCIA. PO POWROCIE WSTĄPIŁ DO P.P.S ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej, plakieta projektu Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 61.9 x 102.4 mm, 200.89 g, bez podstawki
Literatura: Strzałkowski Plakiety 41f

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 29