Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:48:00

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:48:00
370240
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929, Warszawa, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orzeł państwowy, w otoku POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928, Obrzeże: Punca mennicy oraz Ag0,925, medal niesygnowany, projektował Stefan Rufin Koźbielewski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 55.2 mm, 84.86 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 170