Polska, medal nagrodowy, 1927

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:47:40
Polska, medal nagrodowy, 1927

Polska, medal nagrodowy, 1927

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:47:40
369891
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal nagrodowy, 1927, Le Locle (?), Aw: Harfa, na niej pusta tarcza herbowa, po bokach dwie gałązki, z lewej sygnatura Huguenin, Rw: wygrawerowane I / NAGRODA / 1927
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.0 mm, 57.49 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 86