Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:46:40
Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:46:40
370285
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, Warszawa, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana J. KNEDLER / WARSZAWA z numerem 26295
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 43.6 x 43.4 mm, 11.59 g (z nakrętką), zgięty słupek, zniszczony gwint
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 54