Wielka Brytania, medal na pamiątkę 60. rocznicy panowania Wiktorii, 1897

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:46:00

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:46:00
370239
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), medal na pamiątkę 60. rocznicy panowania Wiktorii, 1897, Aw: Głowa w lewo, niżej gałązki i 1837, LONGI- / -TVDO / DIERVM / IN / DEXTERA / EIVS - ET IN / SINISTRA / GLORIA, Rw: Popiersie Wiktorii w lewo, VICTORIA ANNVM REGNI SEXAGESIMVM FELICITER CLAVDIT XX IVN MDCCCXCVII
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 55.8 mm, 72.65 g, patyna, pięknie zachowany
Literatura: Eimer 1817a

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 56