Rosja, Medal za Uśmierzenie Buntu Polskiego (Медаль „За усмирение польского мятежа”), od 1865

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:45:20

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:45:20
370238
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), Medal za Uśmierzenie Buntu Polskiego (Медаль „За усмирение польского мятежа”), od 1865, Herb Rosji, na stronie odwrotnej 1863–1864, wokół ЗА УСМИРЕНИЕ ПОЛЬСКАГО МЯТЕЖА
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 28.3 mm, 11.74 g, patyna, usunięte uszko, uderzenie przy krawędzi
Literatura: Diakov 722.1

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 89