Rosja, medal za wojnę krymską (1853–1856)

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:44:40

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:44:40
370237
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), medal za wojnę krymską (1853–1856), Monogramy Mikołaja I i Aleksandra II pod koronami, nad nimi oko opatrzności, niżej 1853-1854-1855-1856., na stronie odwrotnej НА ТЯ / ГОСПОДИ / УПОВАХОМЪ, ДА / НЕ ПОСТЫДИМСЯ / ВО ВЕКИ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.0 mm, 10.73 g, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Diakov 654.2

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 75