Włochy, 500 lirów, 1974 R

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:41:20
Włochy, 500 lirów, 1974 R

Włochy, 500 lirów, 1974 R

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:41:20
370116
Opis: Włochy - Republika od 1947, 500 lirów, 1974 R, Rzym, 100. rocznica urodzin Guglielmo Marconiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 11.01 g, delikatna patyna, piękne
Literatura: KM 103

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 26