Wenezuela, 10 boliwarów, 1973

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:39:20
Wenezuela, 10 boliwarów, 1973

Wenezuela, 10 boliwarów, 1973

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:39:20
369712
Opis: Wenezuela - Republika od 1830, 10 boliwarów, 1973, Ottawa, 100. rocznica umieszczenia na monetach popiersia Simona Bolivara
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 30.08 g, miejscowa patyna
Literatura: KM 45

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 28