Watykan (Państwo Kościelne), 500 lirów, 1981 (ANNO III)

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:38:00

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:38:00
370087
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Jan Paweł II (1978–2005), 500 lirów, 1981 (ANNO III), Rzym
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 10.96 g, miejscowa patyna
Literatura: Berman 3507, KM 160

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 26