Togo, zestaw 3 x 1.000 franków, 2011

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:36:20

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:36:20
369872
Opis: Togo, zestaw 3 x 1.000 franków, 2011, w skład zestawu wchodzą trzy monety przedstawiające lwa, słonia i zebrę
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone, stemple lustrzane, 3 x 25 g, razem 3 monety w plastikowych kapslach i eleganckim pudełku, dodatkowo certyfikaty, nakład 2.500 sztuk

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 24