Rosja, rubel, 1892 (А•Г)

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:30:00
Rosja, rubel, 1892 (А•Г)

Rosja, rubel, 1892 (А•Г)

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:30:00
369714
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), rubel, 1892 (А•Г), Petersburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 75, Kazakov 761

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 44