Niemcy, 2 marki, 1934 F

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:24:00
Niemcy, 2 marki, 1934 F

Niemcy, 2 marki, 1934 F

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:24:00
369603
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), 2 marki, 1934 F, Stuttgart, 175. rocznica urodzin Fryderyka Schillera / 175. Geburtstag von Friedrich von Schiller
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 94, Jaeger 358

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 172