Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 A

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:11:00

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:11:00
369653
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1856 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.03 g, rysy na awersie, moneta lekko czyszczona, uszkodzenie obrzeża
Literatura: AKS 70, Davenport 772, Thun 259

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 63