Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:05:00

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:05:00
369651
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ludwik II (1830–1848), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841, Darmstadt
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 37.06 g, grafitti na awersie, rysy na rewersie, ciemna patyna
Literatura: AKS 99, Davenport 702, Thun 195

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 52