Niemcy, talar, 1771 A

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:01:40
Niemcy, talar, 1771 A

Niemcy, talar, 1771 A

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:01:40
369661
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef (1745–1777), talar, 1771 A, Amberg, typ PATRONA BAVARIAE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.71 g, patyna
Literatura: Hahn H.330, Davenport 1954

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 23