Chiny, 1 mace i 4.4 kandaryna, 1898

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 21:44:40

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 21:44:40
369575
Opis: Chiny - Kiangnan, 1 mace i 4.4 kandaryna, 1898
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 820, 5.22 g, patyna
Literatura: KM Y143a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 50