Polska, 2 złote, 1996

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 21:26:40
Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 21:26:40
369882
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Jeż – Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 300.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 733

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168