Polska, 10 złotych, 2000

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 21:25:40
Polska, 10 złotych, 2000

Polska, 10 złotych, 2000

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 21:25:40
369738
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2000, Warszawa, Solidarność 1980–2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, stemple lustrzane, nakład 40.000 sztuk, moneta w plastikowym kapslu, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 816

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 29