Polska, złotówka (tymf), 1663 AT

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 21:16:00

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 21:16:00
370195
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, złotówka (tymf), 1663 AT, Kraków, SERVATA SALVS na awersie, ARG na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowo grynszpan i delikatna korozja, patyna
Literatura: Kop. 1780

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 57