Polska, szeląg, 1579

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 21:11:40
Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 21:11:40
369816
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, szeląg, 1579, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 128.I, Kop. 7426 (R), Parchimowicz Batory 169

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 41