Polska, dwudenar, 1570

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 21:06:00
Polska, dwudenar, 1570

Polska, dwudenar, 1570

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 21:06:00
370205
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, dwudenar, 1570, Wilno, ogon konia ostro zagięty w dół, mała data
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 3SA4-2, Kop. 3231

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 154