Polska, półgrosz koronny, bez daty

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:53:00

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:53:00
369820
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), półgrosz koronny, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, + MONETA x KAZIMIRI, Rw: Korona, + REGIS (S odwrócone) x POLONIE
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.2 mm, 1.05 g, patyna
Literatura: Frynas P.18.2, Gum.H. 451, Gum.P. 534, Kop. 384

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 40