Polska, denar królewski

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:47:20
Polska, denar królewski

Polska, denar królewski

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:47:20
370165
Opis: Polska - Bolesław II Śmiały (1058–1080), denar królewski, Aw: Popiersie króla z uniesionym mieczem w lewo; Rw: Brama z trzema wieżami zwieńczonymi kulistymi kopułami
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.7 mm, 0.52 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.4.3, Gum.H. 71, Gum.P. 48, Kop. 27 (R4), Str. 32, Such. IX/2

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 97