Litwa, pieniądz, ok. 1392–1394/1395

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:37:20

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:37:20
370183
Opis: Litwa - Aleksander Witold (namiestnik 1392–1401, książę 1401–1430), pieniądz, ok. 1392–1394/1395, Troki lub Łuck, Aw: Grot włóczni, z prawej strony tulejki krzyż; Rw: Napis ПЕЧАТ ułożony w okrąg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.8 mm, 0.71 g, ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Huletski-Lit. 22, Huletski-Petrunin 6077A (R5), Ivanauskas 6V6-6 (RR), Kop. 3116 (R5), Tyszkiewicz-Lit. 1 (R6)

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 39