Austria, czworak (4 dukaty), 1902

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:12:20

Cena wylicytowana: 3 800 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:12:20
370250
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), czworak (4 dukaty), 1902, Wiedeń
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złoto, 13.78 g, uszkodzenie krążka na popiersiu władcy, moneta naprawiana
Literatura: Fr. 487, Herinek 57, KM 2276

Cena końcowa: 3 800 zł
Cena wywoławcza: 2 300 zł
Cena szacunkowa: 3 800 zł
Ilość odsłon: 194