wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:10:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:10:00
369941
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek, w skład zestawu wchodzi: 1) Mikołajczyk Andrzej – Z dziejów odkryć numizmatycznych w Polsce, Łódź 1985, 112 ston formatu ok. 15 x 21 cm, miękka oprawa, wewnątrz exlibris Aleksandra M. Kuźmina, 2) Iluk Jan – Ekonomiczne i polityczne aspekty cyrkulacji złota w późnym cesarstwie rzymskim, Gdańsk 1988, ISBN 8370172725, 303 strony formatu B5, miękka oprawa, wewnątrz exlibris Aleksandra M. Kużmina 3) Walenta Krzysztof – Leśnoi mikroregion w okresie rzymskim, Chojnice 2009, ISBN 9788360947067, 250 stron formatu A4, miękka oprawa
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 53