wydawnictwa zagraniczne, zestaw 4 publikacji

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:09:20

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:09:20
369942
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 4 publikacji, w skład zestawu wchodzi: 1) Павловъ Л. П. – Нумизматические таблицы (с рисунками) к собиранию редких монет: медных, серебряных, золотых и платиновых с 1425 по 1916 г. Репринтое воспроизведение издания 1916 г. — М.: ИПС `Коллекционер`, Moskwa 1990, 2) Уздеников В. В. – Монеты России XVIII-начала XX века. Очерки по нумизматике, Москва 2000, ISBN 5900077013, 203 strony formatu ok. A5, twarda oprawa, 3) Уздеников В. В. – Объем чеканки российских монет на отечественных и зарубежных монетниых дворах 1700–1917, Москва 1995, ISBN 5900409066, 166 stron formatu ok. 20.5 x 26.5 cm, twarda oprawa, 4) Псевдонимы российского рубля, Санкт-Петербург 2013, ISBN 9785940880233, 56 stron formatu A4, miękka oprawa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 37