wydawnictwa zagraniczne, zestaw 6 książek

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:09:00

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:09:00
369939
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 6 książek, w skład zestawu wchodzi: 1) Рябцевич В. Н. – О чем рассказывают монеты, Издание 2-е, Минск 1977, 381 stron + 16 tablic, format ok. 13 x 16.5 cm, twarda oprawa, wewnątrz exlibrisy Andrzeja Laskowskiego i Aleksandra M. Kuźmina, 2) Нумизматический словар, Львов 1975, 156 stron + 52 tablice, format ok. 12.5 x 20.5 mm, twarda oprawa, 3) Гералдика. Материалы конференции <<10 лет восстановления геральдической службы россии>>, Санкт-Петербург 2002, ISBN 5935720663, 187 stron formatu A5, miękka oprawa, 4) Векслер А., Мельникова А. – Российская история в московских кладах, Москва 1999, ISBN 5898320083, 267 stron formatu ok. A5, miękka oprawa, 5) Груцо А. П. – Старославянский язык: Учеб. пособие для студентов вузов, Минск 2004, ISBN 9854701476, 335 stron formatu ok. A5, twarda oprawa, 6) Прошлое нашей родины в памятниках нумизматики, Сборник статей, Ленинград 1977, 220 stron formatu ok. 18 x 25 cm, twarda oprawa
Stan zachowania: I-/II,
Dodatkowe informacje: razem 6 sztuk

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 37