wydawnictwa zagraniczne, zestaw 3 książek

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:08:40

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:08:40
369934
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 3 książek, w skład zestawu wchodzi: 1) Мельникова А. С. – Очерки по истрии русского денежного обращения XVI—XVII веков, Москва 2005, ISBN 5894090350, 319 stron formatu A5, twarda oprawa, 2) Семнадцатая всероссийская нумизматическая конференция, Москва 2013, ISBN 9785905055058, 247 stron formatu A5, miękka oprawa 3) Норна у источника Судьбы: сборник статей в честь Елены Александровны Мельниковой, Москва 2001, ISBN 5857591686, 479 stron formatu A5, miękka oprawa
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 publikacje

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 42