wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Greek Coins and their values, Volume 2: Asia & North Afric..

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:07:00

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:07:00
369863
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Greek Coins and their values, Volume 2: Asia & North Africa, London 1979, ISBN 0900652500
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 762 strony formatu ok. 15 x 22.5 cm, twarda oprawa z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, przy każdej pozycji wycena, nieco podniszczona obwoluta

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 69