wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Greek Coins and their values, Volume 1: Europe, London 197..

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:06:40

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:06:40
369862
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Greek Coins and their values, Volume 1: Europe, London 1978, ISBN 0900652462
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 316 stron formatu ok. 15 x 22.5 cm, twarda oprawa z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, przy każdej pozycji wycena, podniszczona obwoluta

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 95