wydawnictwa zagraniczne, Рябцевич В. – Российско-<<Польские>> монетные эмиссии эпохи Петра I, Том I..

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:06:20

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:06:20
369925
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Рябцевич В. – Российско-<<Польские>> монетные эмиссии эпохи Петра I, Том II, Тольятти 1995, ISBN 5852340456
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 308 stron formatu A5, twarda oprawa z obwolutą, wewnątrz exlibris Aleksandra M. Kuźmina oraz dedykacja

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 28