wydawnictwa zagraniczne, Юхт А. И. – Русские деньги от Петра Велкого до Александра І, Москва 1994, ..

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:06:00

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:06:00
369918
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Юхт А. И. – Русские деньги от Петра Велкого до Александра І, Москва 1994, ISBN 5279008079
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 294 strony + 41 tablic, twarda oprawa

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 27