wydawnictwa zagraniczne, Klaus Martin – Die Preußische Münzprägungen von 1701 bis 1786, Berlin 1976

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:04:40

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:04:40
369865
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Klaus Martin – Die Preußische Münzprägungen von 1701 bis 1786, Berlin 1976
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 308 stron formatu ok. A5, twarda oprawa z obwolutą, ilustrowany katalog monet pruskich, dodatkowo wkładka z wycenami na 1977 rok

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 21