wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Monety polskie od roku 1916, Szczecin 1996, ISBN 839..

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:03:20

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:03:20
369530
Opis: wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Monety polskie od roku 1916, Szczecin 1996, ISBN 839026708X
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 252 stron, format A4, twarda oprawa, środek lekko rozklejony

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 26