wydawnictwa polskie, Małecki Antoni – Grzywny karne w dawnej Polsce i najdawniejsza nasza grzyw..

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:02:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:02:20
369917
Opis: wydawnictwa polskie, Małecki Antoni – Grzywny karne w dawnej Polsce i najdawniejsza nasza grzywna mennicza, odbitka z Kwartalnika Historycznego, Lwów 1893
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 26 stron formatu ok. 15 x 23.5 cm, zachowana oryginalna miękka oprawa, wewnątrz stemple, wklejony exlibris oraz autograf Aleksandra M. Kuźmina

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 85