wydawnictwa zagraniczne, Enklund O. P. – Copper Coins Of Russia and Poland, 1962

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:02:00
369859
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Enklund O. P. – Copper Coins Of Russia and Poland, 1962
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 23 strony formatu ok. 14 x 22 cm, miękka oprawa, ilustrowany katalog miedzianych monet rosyjskich i polskich XVIII i XIX wieku. Na uwagę zasługuje min. objaśniony system czytania datowania miedzianych monet rosyjskich w latach 1700 – 1718.

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 126