Bizancjum, follis anonimowy (przypisywany Romanowi III Argyrusowi), ok. 1030

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:35:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:35:00
368234
Opis: Bizancjum - emisja anonimowa, follis anonimowy (przypisywany Romanowi III Argyrusowi), ok. 1030, Konstantynopol, Aw: Popiersie Chrystusa Pantokratora na wprost, nieczytelna legenda, Rw: Krzyż na podstawie, po bokach IS-XS / BAS-ILE / BAS-ILE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.2 mm, 9.13 g, zielona patyna
Literatura: Sear 1823

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 48