Bizancjum, anonimowy follis (przypisywany Konstantynowi IX Monomachusowi), 1042–1055

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 20:35:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 20:35:20
368233
Opis: Bizancjum - emisja anonimowa, anonimowy follis (przypisywany Konstantynowi IX Monomachusowi), 1042–1055, Konstantynopol, Aw: Chrystus siedzący na tronie, Rw: -+- / ISXS / bASIL[E] / bASI[L]
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.8 mm, 9.73 g, patyna
Literatura: Sear 1836

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 44