pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 20:00 ÷ 22:25
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w. pne
368896

start 60 zł

47 wyświetleń

0 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 153–154
368898
III/III-

start 75 zł

29 wyświetleń

0 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, antoninian - fałszerstwo z epoki, datowanie oryginału (276–282)
368929

start 36 zł

390 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 6 krajcarów, 1810
Niemcy, 6 krajcarów, 1810
368796

start 90 zł

22 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, odbitka w srebrze pośmiertnej złotej 5-talarówki, 1842
369115
II+/I-

start 760 zł

38 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, talar, 1638
Niemcy, talar, 1638
369104

start 3 000 zł

56 wyświetleń

0 zakończona