Polska, Żołnierska Odznaka Pamiątkowa 7. Pułku Artylerii Konnej

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 22:19:00

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 22:19:00
368544
Opis: Polska - RP na Emigracji, Żołnierska Odznaka Pamiątkowa 7. Pułku Artylerii Konnej, Florencja, krzyż maltański, na bocznych ramionach 1809 - 1918, na środku Orzeł stojący na dwóch skrzyżowanych lufach armatnich, niżej proporczyk w barwach pułku, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. A. PICCHIANI & BARLACCHI - FIRENZE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 42.9 x 42.8 mm, 21.17 g (z nakrętką), minimalnie zgięty słupek
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 502–503

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 265