Rosja, rubel, 1899 (Ф•З)

Rozpoczęcie: 08-05-2023 18:00
Zakończenie: 18-05-2023 21:58:00
Rosja, rubel, 1899 (Ф•З)

Rosja, rubel, 1899 (Ф•З)

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2023 21:58:00
369129
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1899 (Ф•З), Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, moneta czyszczona, małe uszkodzenie na rancie
Literatura: Bitkin 49, Kazakov 162

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 162